Illusion Fleece Dames
€ 75





Illusion Fleece Dames
€ 75
Gratis levering vanaf €100
Zweeds design & kwaliteit
Gemiddelde beoordeling van 4.6 en meer dan 810.000 reviews
Illusion Fleece is een geüpdatete versie van onze bestseller illusion hoodie. Een slijtvaste en rekbare fleece zonder capuchon in Hypershell® Prostretch™, ontwikkeld voor wandelen, klimmen en recreatie. De aansluitende pasvorm is zeer rekbaar en verslavend comfortabel.
Pasvorm
Regular
96% Polyester, 4% Elastaan
Gewicht
477g
Ontworpen voor
Klimmen & alpinisme
Allround
fishing
Wandelen
winter-sports
Hondensport
Mountainbiken
Artikelnummer
10100_2462
Winddichtheid 2/5
Bestand tegen een licht briesje
Isolerend vermogen 3/5
0 tot +10 graden
Duurzaamheid 3/5
Normale slijtvastheid
De waarde van de functies wordt vergeleken met andere RevolutionRace producten en kan variëren afhankelijk van de uitgevoerde activiteit, het weer en hartslag.
4.6
Gebaseerd op 298 beoordelingen
Geverifieerde beoordelingen worden ingediend via automatische e-mails na aankoop of via Mijn Pagina's, waar eerdere bestellingen te vinden zijn. Dit zorgt ervoor dat alleen klanten die het product hebben gekocht een beoordeling kunnen achterlaten.
C
Carla H.
Geverifieerde koper
4 maart 2020Mooie pasvorm
Deze jack heeft een mooie pasvorm.
Illusion FleeceCandy Pink
Gekochte maat
Article nr 10100
M
Melanie M.
Geverifieerde koper
18 januari 2020Leuk vest
Zit mooi en is warm genoeg voor een zonnige dag.
Illusion FleeceCandy Pink
Gekochte maat
Article nr 10100
B
Bregje S.
Geverifieerde koper
30 december 2019Goed afgewerkt en zit heerlijk.
Goed afgewerkt en zit heerlijk. Past prima.
Illusion FleeceCandy Pink
Gekochte maat
Article nr 10100
L
Leonie G.
Geverifieerde koper
16 december 2019Heerlijk vest!
Het vest heeft lange mouwen net als de andere vesten van revolution race en hij is heerlijk warm. Maat m valt gewoon als maat m
Illusion FleeceRuby
Gekochte maat
Article nr 10100
A
Annemarie R.
Geverifieerde koper
4 november 2019Comfortabel
Ziet er leuk uit en draagt lekker. Mouwen zijn veel te lang.
Illusion FleeceCandy Pink
Gekochte maat
Article nr 10100
R
Rien H.
Geverifieerde koper
4 september 2019Heerlijk zacht en licht vest
Prettige stof, lekker zachte binnenkant. Comfortabel licht.
Illusion FleeceRuby
Gekochte maat
Article nr 10100
L
Lineke P.
Geverifieerde koper
22 april 2019Superfijn vest
Ik had al een hoodie van dit type, deze uitvoering is minstens zo fantastisch. Ik draag normaal maat 42 en heb van dit vast de L
Illusion FleeceRuby
Gekochte maatL
Article nr 10100
Article nr 10100
S
Stephen V.
Geverifieerde koper
24 mei 2019Ik hou er gewoon van
Ik bestelde zowel de Illusion Fleece als de Illusion Hood voor mijn vrouw zodat zij de keuze kon kiezen die ze het liefst had. Blijkbaar te moeilijk om te kiezen, dus ze heeft ze allebei gehouden en is ze niet gestopt met dragen. Ze zitten allebei iets anders, waarbij de Hood-top losser is, dus beter voor koudere dagen als ze een extra laag eronder nodig heeft. De kwaliteit van beide lijkt goed genoeg te zijn om jaren mee te gaan. Dat zijn kerst, verjaardag en moederzondag allemaal in één klap.
Illusion FleeceTurtle Green
Gekochte maatM
Article nr 10100
K
Kim H.
Geverifieerde koper
6 december 2017Ik ben er helemaal weg van!
Ik ben 1,70 cm lang en weeg 80 kg. Ik heb een L gekocht en die past perfect! Ik hou van het materiaal en de pasvorm. Ik koop er nog een!



